Tápete? Poradíme vám

Máte problém najít nějakou konkrétní funkci? Nemůžete se zorientovat? Přečtěte si naše návody, tipy a triky, které vám pomohou vytěžit z aplikace FLOWIO maximum.

Časté dotazy

Pro bezplatné vyzkoušení aplikace slouží DEMO verze. K plnému otestování máte 28 dnů, a poté se můžete rozhodnout, zda budete chtít v jeho používání pokračovat.

Zkontrolujte si prosím, zda jste zadali správnou e-mailovou adresu a podívejte se, zda náhodou e-mail nespadl do spamu. Pokud jej i přesto nikde nevidíte, neváhejte nás kontaktovat.

Pro cenovou nabídku se na nás neváhejte obrátit. Rádi s vámi probereme konkrétní možnosti.

FLOWIO je možné provozovat pomocí Cloudu i On-Premise řešení.

Zaregistrujte se a počkejte, až vám dorazí e-mail. V něm najdete veškeré potřebné informace a přístupy do DEMO verze.

Délka implementace FLOWIO do konkrétního podniku je individuální a záleží na více faktorech (zejména na počtu obsluhovaných procesů, uživatelů a provozování řešení). Implementace obvykle trvá v řádu týdnů, maximálně měsíců.

Ano, aplikace FLOWIO je architektonicky primárně koncipována jako integrační řešení jednoho i více podnikových informačních systémů ve vaší společnosti. Pokud se vám aplikace líbí a chtěli byste o možnosti integrace zjistit víc, neváhejte nás kontaktovat na emailu info@flowio.cz.

Dlouhodobě sbíráme zpětnou vazbu našich zákazníků, protože jen tak věříme, že vytvoříme opravdu přínosný produkt. S každým zákazníkem si udržujeme blízký kontakt a zpětná vazba je komunikována jak s běžnými uživateli, tak managementem.